Ilda Bejleri si gjithnjë, shfaqet joshëse (Foto)

Prezantuesja Ilda Bejleri vazhdon të joshë me dukjen e saj.

Zeshkanja atraktive e ekraneve të Supersport ka zgjedhur një fustan të zi të hapur në pjesën e gjoksit për të dalë në angazhimet e saj javore të punës.

Dhe bukuroshja si gjithnjë duket tejet atraktive.

Ilda besohet se aktualisht është single, teksa kohë më parë është spekuluar për një lidhje të saj me Xherdan Shaqirin.

Artikulli paraprakDardan Islami: thotë se Rugova u konvertua në krishter dhe mori këtë emër …!?
Artikulli tjetërPasi ta lexoni këtë do të flini gjithmonë me çorape