Hakohet Instagrami i Bebe Rexhës, ja çfarë i publikojnë (Foto)

Këngëtares me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, i është hakuar Instagrami.

Hakerët kanë arritur që të thyen instagramin e këngëtares shqiptare sot gjatë ditës, transmeton “Magazina.al”

Ata janë duke postuar në profilin e këngëtares, faqe dhe njerëz të panjohur, duke i propozuar që të ndjekën ata.

Bebe ka në Instagramin e saj 1.3 milionë ndjekës ndërsa nuk dihet nëse ajo do të arrijë të kthej përsëri në pronësi të saj profilin e Instagramit./Magazina.al/

Artikulli paraprakPas rrënimit të murit, Edita Tahiri paralajmëron themelimin e Asociacionit
Artikulli tjetërPODUJEVË: Këto fshatra nesër mbesin pa rrymë!