Hajnat vjedhin stoli ari në vlerë të 2 mijë eurove dhe 4 pasaporta në një shtëpi në Podujevë

Një grua nga Podujeva ka raportuar në polici se disa persona të panjohur kishin thyer derën e shtëpisë së saj, dhe kanë arritur të vjedhin gjëra me vlerë.

Ajo ka bërë të ditur në polici se kanë vjedhur stoli ari të ndryshme dhe 4 pasaporta të familjes së saj.

Ndërsa në vendin e ngjarjes  kanë dalë menjëherë pas raportimit njësitë relevante policore dhe vazhdon hetimi i rastit.

Sipas burimeve të Sinjalit brenda Policisë, hajnat kanë arritur të vjedhin stoli ari në vlerë të 2 mijë eurove dhe 4 pasaporta të familjes së saj.

Rasti ka ndodhur në fshatin Dobërdol të Podujevës.