Arrestohen pesë persona në Podujevë, u rrahën mes veti

Janë arrestuar pesë persona pasi që të njëjtit janë rrahur në mes vete.

Gazeta Sinjali mëson nga burimet se rasti ka ndodhur dje në fshatin Batllavë të Podujevës.

Siç ka mësuar gazeta, si pasojë e rrahjes një person ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.