Granit Llugaliu njofton për klipin e ri muzikor (video)

I riu nga Podujeva, 19 vjeçari Granit Llugaliu ka njoftuar për redaksinë tonë së së shpejti do të publikohet projekti i ri muzikor i titulluar “Shko”.

Ndërsa  ka bërë publik trailerin ai tregon se mbrenda javës do të publikohet edhe kënga e plotë.

Graniti ka treguar se ka bashkpunuar me Bini Nebihun, kompaninë Diez dhe studion Infinit!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6L8ic6ISUXY&feature=youtu.be

Artikulli paraprakKëto fshatra të Podujevës tani kanë mbetur pa rrymë!
Artikulli tjetërMiss Franca fiton ‘Miss Universe’ (Foto)