Gëzuar e mbarësi në Vitin e Ri 2017

Stafi i Portalit PodujevaPress, i uron të gjithë lexuesve e në veçanti qytetarëve të Podujevës, Vitin e Ri 2017, me urimet më të mira për një vit të mbarë e të suksesshëm.

Ne, stafi i këtij mediumi, urojmë që viti tjetër të jetë vit i ndryshimeve pozitive në shumë rrafshe, edhe shpirtëror, ekonomik, social e kulturor.

Ne si medium përgjatë vitit 2017 do të rrugëtojmë së bashku me qytetarët tanë, për të qenë njëherit  zë i fuqishëm i tyre dhe i qytetit tonë.

Kësisoj, urojmë që rrugëtim yni i përbashkët të sjellë begati në jetën e secilit prej nesh dhe plotësimin e dëshirave të gjithsecilit prej nesh./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakPlasaritja e buzëve nga të ftohtit, si të veproni?
Artikulli tjetërE punësuara e parë e Lladrovcit, shoqe me vajzën e tij Kosovaren! (Foto)