Gazetari i Klan Kosovës tregon se në çfarë gjendje janë lumenjët në Podujevë |PAMJE

Gazetari dhe moderatori i Klan Kosovës Milot Hasimja sot ka publikuar një foto nga një fshat i Podujevës, njofton PodujevaPRESS.net

Hasimja ka publikuar foton ku shihen mbeturina të shumëta. Ai ka shkruar se “Edhe rajoni i Llapit gjithmone ne hap me komunat e tjera, bukuri gjithandej”.