Foto e rrallë e Leonora Jakupit, 21 vite me parë!

Ishte viti 1996’të kur këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi e kishte realizuar këtë foto. 

Që nga ajo kohë kanë kaluar 21 vite, por pavarësisht kësaj Leonora vazhdon të jetë ende një femër e bukur si atëherë, shkruan Magazina.al.

Por përveç bukurisë ajo ka edhe zë dhe perfomanca të vëçanta, dhe është ndër këngëtaret me të pëlqyera të estrades shqiptare./Magazina.al/