Edhe Tuna në të brendshme, tregon për herë të parë barkun shtatzënë (Foto)

Tuna sapo ka publikuar fotografinë e parë me barkun e fryrë.
Beyonce këto ditë ka marrë gjithë vëmendjen, pasi ka lajmëruar se është shtatzënë me një fotosesion epik.

Por, ajo që ndjekësit e showbizzit shqiptar kanë pritur është të paktën një fotografi të këngëtares sonë, Altuna Sejdiu, e cila po pret fëmijën e parë, shkruan lajmi.net.

Dhe Tuna më në fund është shfaqur, e madje jo vetë por me Patrisin pranë saj.

Këngëtarja shihet në një palë të brendshme sportive, ndërsa ka nxjerrë barkun e fryrë. Ajo duket për mrekulli!/Magazina.al

Artikulli paraprakMuri në Mitrovicë hiqet nesër (Dokument)
Artikulli tjetërPodujeva bëhet me Qendër për trajtimin e fëmijëve më autizëm (Foto)