E ulët: Arkitekti fyen banorët e rrethinës së Orllanit pse nuk morën pjesë në debat |Foto

Arkitekti Visar Geci i cili ka filluar një projekt për ndërtimin e një lagje në Orllan të Podujevës të emëruar area 34, ka përdorë gjuhë të nivelit të ulët, kur është pyetur se pse nuk morën pjesë më shumë persona në debatin që ata kanë organizuar në këtë lokalitet, transmeton PodujevaPRESS.net

Kujtojmë se për këtë projekt ka pas reagime të mëdha nga banorët e zones, lidhur me atë se a i përmbush të gjitha rregullat e kërkuara dhe a do të dëmtohet zona edhe ashtu mjaftë e dëmtuar.

Për më shumë shikojeni komentimin:

Artikulli paraprakAsnjë reagim nga Shpejtim Bulliqi për “dallaveret” me konkurse
Artikulli tjetërGjendja në pikat kufitare – pritje deri në katër orë në Merdar për të dalë nga Kosova