E rrahu gruan në Podujevë, policia i gjen armë e drogë në veturë

Është arrestuar një person në Podujevë pasi që kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Gjatë kontrollit të shtëpisë dhe veturës së të dyshuarit, janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me dy fishekë, një shufër metali, dy thika dhe 6.4 gramë substancë narkotike të llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./IndeksOnline/