E kapi kamera rastësisht, bukuroshja bëhet hit në internet

Një femër, të cilën e kapi kamera rastësisht duke ngrënë akullore, vodhi zemrat e mijëra njerëzve në internet për shkak të pamjes së saj.

Të gjithë dëshironin ta dinin se kush është ajo, por nuk shkoi shumë dhe ajo u identifikua si një 18-vjeçare nga Melbourne, Australi.

Karly Tsivoglou, një artiste e grimit, u fotografua nga Daily Mail Australia duke ngrënë akullore pambuk dhe fotografia e saj ‘çmendi’ internetin.

Zeshkanes së bukur nuk iu desh shumë kohë dhe shpejt fitoi mijëra fansa online, pa pritur dhe pa kujtuar, transmeton Gazeta Express.

Këto janë fotografitë që e bënë atë hit në internet: