Besim Dina kapet ‘mat’ me të dashuren |PAMJE

Prezantuesi i njohur kosovar shumë shpesh ka deklaruar se është ‘beqar. Por tani mësohet se Besim Dina është në një lidhje dashurie. Madje iu sjellim edhe...

E thjeshtë dhe pa grim, befason Agnesa Vuthaj

Ka një bukuri natyrale e cila vihet në pah në çdo paraqitje që ajo bënë. Agnesa Vuthaj edhe pse ka vite që kur ajo u...

Morena Taraku me këtë pamje duket si një lepurushe

Morena Taraku, është ndër fermat më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo gjithmonë vjen me imazhe nga më të ndryshmet, në bazë të publikimeve shihet...

Me imazhe të reja shfaqet Tayna

Që kur hyri në tregun e muzikës ajo është bërë në një nga femrat më të përfolura në mediat rozë. Reperja e re vazhdimisht komentohet...

Bitcoin po shkon drejt falimentimit

Kriptomonedha Bitcoin po falimenton, bie pothuajse 80 për qind që nga kulmi i tij, transmeton Gazeta Metro. Vetëm një vit më parë, përkrahësit entuziastë të bitcoin,...

Interesante: Gruaja e qet në shitje burrin në eBay, Bashkëshorti i përdorur

Një 40-vjeçare nga Hamburgu, Gjermani e lodhur nga bashkëjetesa me burrin e saj vendosi ta nxjerrë atë në shitje në eBay ditën e Krishtlindjeve. Lajmi...

‘Njerëzit kanë humb jetën për ty’, reagon Adelina Ismaili duke thënë se do jetë...

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Adelina Ismaili, është ndër artistet më në zë në tregun muzikor. Që në moshë fare të vogël, përmes muzikës...

Picë e mrekullueshme familjare sipas recetës së Jamie Oliverit të famshëm

Ai shumë sekrete të kuzhinës i ka ndarë me miliona njerëz në gjithë botën  Jamie Oliver ua ka mësuar kuzhinën shumë njerëzve dhe i ka...

Kjo është paga mesatare e një kamarieri në New York

Paga mesatare e një kamarieri në një restorant të qytetit të Nju Jorkut është 23.34 dollarë në orë, sipas një studimi të pagave të...

Kërkon nënën e vdekur në polici, ajo çfarë bën polici emocionon të gjithë

Një histori për të cilën me siguri do të prekemi të gjithë! Një mëngjes nëna e vogëlushit Jerry shkoi në spital për të mos u...