Besart Berisha ia “palon” portierit grek, moment që duhet ta shikoni (Video)

Armiqët si duket po i pengon forma dhe klasi i Besart Berishës. Pak ditë pasi një portier serb u zë në sherr me yllin kosovar, tani një grek është ai që i bën zhurëm yllit tonë, por që në fund “palohet” keq.

Një provokim i mëhershëm nga portieri grek, Bouzanis nuk u harrua nga Berisha që pas momentit të golit të dytë iu turr atij duke i festuar para fytyre.

Greku nuk kurseu ofendimet duke e quajtur sulmuesin më të mirë në Australi si cigan.

Por reagimi i Berishës tregon se çfarë shqiptari i madh që është duke e lënë grekun të turpëruar./Indeksonline/

Artikulli paraprakJa cilat fshatra rrezikohen nga vërshimet në Podujevë
Artikulli tjetërKështu do të duket vendi ku ishte ndërtuar muri në Veri të Mitrovicës (FOTO)