Berat Buzhala ironizon keq me zonjën e shoqërisë civile, Besa Luzha

Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar me aktivisten e shoqërisë civile, Besa Luzha, në një postim në profilin e tij në facbook.

Ai këtë të fundit e ka krahasuar me Ramiz Lladrovcin për shpikje të thënieve intelektuale të cilat njeriu rrall herë i ndegjonë, “Pas Ramiz Lladrovcit, godet edhe aktivistja e shoqerise civile, Besa Luzha. Nese m’ngon mu Besa, neser shkon ne Ministri te Tregtise dhe Industrise edhe e patenton kete mrekulli. Keto thenie nuk i degjon njeri per dite”. /PodujevaPRESS/

Ky është postimi i tij i plot:

Artikulli paraprakGazetari i Rrokum TV i ka disa fjalë për Kadri Veselin
Artikulli tjetërMourinho vazhdon kontratën me Manchester Unitedin (Foto)