Arrestohet një person në Podujevë për bashkëjetesë me një të mitur

Policia e Kosovës ka arrestuar të premten një person në Podujevë, nën dyshimin për bashkëjetesë me një të mitur.

Sipas njoftimit të Policisë të shtunën, pas intervistimit ai është liruar për procedurë të rregullt.

“Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ishte duke bashkëjetuar me të miturën viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

 

Artikulli paraprakNa ndodhi edhe kjo: Punëtori i marketit ia kafshon veshin konsumatorit në Viva Fresh
Artikulli tjetërKapen dy të rinjtë që bënin kërdi nëpër biznese e vetura në Podujevë, e pranojnë se kanë kryer disa vjedhje