APEL: Kujdes nga ngricat në rrugët e Podujevës

Kujdes nga ngricat në rrugët e Podujevës

Apelojmë te të gjithë ngasësit e automjeteve që të respektojnë shenjat e trafikut, t’iu përshtaten shpejtësisë së lejuar me shenjat e trafikut, t’iu përshtaten kushteve të rrugës dhe atyre atmosferike, e sidomos të kenë kujdes të shtuar në orët e mbrëmjes por orët e hershme të mëngjesit pasi që ka ngrica në rrugët e Podujevës, në mënyrë që të parandalohen aksidentet. /PodujevaPress/

Artikulli paraprakChelsea dëshpëron James Rodriguezin
Artikulli tjetërReal Madridi lumturon lojtarët me bonuse milionëshe shkaku i trofeve