Aksidentohen 3 vetura në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Siq raporton “Indeksonline”, në aksident janë përfshirë tri vetura dhe disa persona kanë mbetur të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur dy automjete të ndihmës së shpejtë dhe njësitet policore.

 

Artikulli paraprakDelawie, i shqetësuar për trenin që ka mësyrë Kosovën
Artikulli tjetërKFOR-i amerikan patrullon në Veri (Video)