Agim Veliut i mbetet vetura pa shofer, kështu e komentojnë qytetarët (Video)

Faqja e afërt me Podujevën, “Podujeva Night” e ka publikuar një video ku shihet vetura e kryetarit të Komunës, Agim Veliut që qëndroi gati 10 minuta e ndezur pranë ndërtesës së Komunës.

Vetura ishte e zbrazët, madje edhe pa shoferin e saj ndërsa nuk ishte e fikur tërësisht.

Një qytetar e shfrytëzoi këtë rast për të marrë mendimet e qytetarëve për këtë rast. Sigurisht se mendimet për këtë nuk ishin pozitive./Indeksonline/

Artikulli paraprakEqrem Kryeziu: Nuk e votoj LDK-në
Artikulli tjetërThaçi pret Veselin dhe Mustafën: Kërkon kryerjen e Asociacionit, demarkacionit dhe bërjen e ushtrisë