Agim Veliu mban konferencën e fundvitit me gazetarë

Kryetari i Komunës së Podujevës sot ka mbajtur një konferencë me gazetar lokal, ku para tyre ka prezantuar projektet që komuna i ka realizuar. Ky është njoftimi i plot që zoti Veliu e ka bërë në faqen e tij zyrtare në facebook:

Sot, në takimin e fundvitit me gazetarët llapjanë, i falënderova ata për bashkëpunimin e vazhdueshëm që kishim gjatë vitit 2016, si dhe për rolin e tyre në informimin e drejtë të opinionit.

Ishte një vit dinamik, me shumë angazhime e projekte të realizuara. E natyrshme që kur punohet, ka edhe vështirësi, mirëpo maksimalisht jemi angazhuar që së bashku t’i tejkalojmë ato.

Me dëshirat që bashkëpunimi ynë të jetë edhe më i mirë në vitin që po hyjmë, të gjithë gazetarëve llapjanë ju dëshiroj punë të mbarë dhe vit të suksesshëm në planin personal e profesional! /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakPolicia e Kosovës lëshon një apel të rëndësishëm për qytetarët
Artikulli tjetërTollovi në trafik, qyteti mbingarkohet nga veturat