A e keni ditur se nga cili vend i Kosovës vjen Dafina Zeqiri?

Dini për hapat e parë të karrierës së saj muzikore, si e nisi, sa dështime pati në dashuri por edhe sukseset e saj të shumta sigurisht se numërohen.

Nga Suedia e largët e në Prishtinë dihej se erdhi jo fortë fuqishëm për t’u ndezur më vonë, shkruan lajmi.net

Nëse jo të gjitha rreth saj, këto gjëra dihen botërisht, mirëpo të paktë janë ata që e dinë se nga cili vend i Kosovës vjen Dafina Zeqiri.Mund të jetë vendase e dikujt nga ju dhe këtë mund të mos e keni ditur, transmeton PodujevaPRESS.

Duffye ka prejardhje nga Llapi.