Forcat Policore zbarkojnë në Veri (Video)

Forca të mëdha të Policisë së Kosovës janë nisur në drejtim të veriut të Mitrovicës.

Burime të IndeksOnline bëjnë të ditur se Njësite speciale ia kanë mësyer Jarinjes.

Ndërkohë një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihen forca të shumta policore duke shkuar në drejtim të Veriut. Atë video e ka publikuar gazetari Ermal Panduri.

Artikulli paraprakEkskluzive: Zyrtarisht kërkohet nga Ministria e Brendshme dhe Policia të ndalojnë hyrjen e trenit të Serbisë
Artikulli tjetërE konfirmon Policia: Po, kemi shkuar në veri!