Arkivat Përditshëm 25/06/2022

VIDEO/Eskalon situata në Forumin Rinor të LDK-së në Llap, intervenon edhe sigurimi

0
Forumin Rinor të LDK-së në Podujevë, nga sot do ta drejtojë Plator Ejupi, njofton PodujevaPress.net Por këtu nuk përfunduan problemet e kahmotshme por sot ri-filluan...

LDK-së në Podujevë i kthehen problemet e brendshme, sot “llugë” në Kuvendin e Rinisë...

0
LDK-së në Podujevë i kthehen problemet e brendshme, sot “llugë” në Kuvendin e Rinisë |VIDEO Forumin Rinor të LDK-së në Podujevë, nga sot do ta...

Ja çfarë ka gjetur Auditori në Drejtorinë e Arsimit në Podujevë lidhur me konkurset...

0
Zyra e Auditorit të Përgjithshëm ka publikuar raportin për Komunën e Podujevës, njofton PodujevaPress.net Lidhur me të gjeturat në Drejtorin e Arsimit, Auditori thot se...

“Nuk e dini kon e keni nalë”/ 60-vjeçari në Podujevë kërcënon policët që e...

0
Nuk janë të rralla rastet kur zyrtarët policorë ballafaqohen me kërcënime serioze nga qytetarë në qytete të ndryshme të Kosovës. Shpesh herë kërcënimet verbale...

Këtë verë ju pret kjo befasi në sheshin e Podujevës

0
Siç duket Komuna e Podujevës ka vendosur që shtëpizat të cilat do të jipen me qera për gastronom e të cilat shërbejnë për pije...

Mungesa e punëtorëve fut Kosovën në krizë

0
Orar i stërzgjatur i punës, mohim i pushimit vjetor, punë pa kontratë, pagë e ulët e me vonesa – janë ankesat që, ndër vite,...

Dështon funksionalizimi i Tregut të gjelbër në Podujevë, në rrugë shitet qumështi, vezët e...

0
Tregu i gjelbër i Podujevës vazhdon të mbetet i zbrazët. Ndërkohë që shitësit e pemëve dhe perimeve i zënë trotuaret e rrugët me mallra...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title