Daily Archives: 15/05/2021

Podujeva do t’i shtojë ekipet e vaksinimit kundër COVID-19

Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Komunën e Podujevës do ta shtojë numrin e ekipeve që do të merren me vaksinimin kundër COVID-19. Epidemiologia...

Komuna e Podujevës publikon listën e përfituesëve të bursës komunale | LISTA

  Komuna e Podujevës konkretisht Drejtoria e Arsimit sot ka bërë publikimin e listave të nxënësve dhe studentëve përfitues të bursës komunale, njofton portali PodujevaPRESS.net ...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title