Daily Archives: 12/04/2021

Njoftim i KEDS-it: Deri në 8 orë ndërprerje të rrymës në këto vendbanime në...

Kompania KEDS ka njoftuar se nesër do të realizojë punime të domosdoshme për siguri të sistemit energjetik dhe si rezultat në disa lokacione do...

Komuna e Podujevës nuk i bënë publik emrat e drejtorëve dhe zv.drejtorëve të shkollave...

Sot në mëngjes Drejtoria e Arsimit në Komunën e Podujevës ka bërë emrimin e drejtorëve dhe zv/drejtorëve të shkollave të kësaj komune, kështu kanë...

Rastet e reja me COVID në Podujevë janë nga këto vendbanime |LISTA

Bazuar në njoftimin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, lidhur me rastet e reja me COVID-19, sot në Komunën e Podujevës kemi...

A do të jetë Ekrem Hyseni kandidat i LDK-së për kryetar të Podujevës!

Teksa po afrohen zgjedhjet lokale, të cilat do të mbahen në tetor të këtij viti, janë duke qarkulluar edhe emrat potencialë nga partitë politike,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title