Daily Archives: 05/02/2021

Edhe sot raste të reja me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.951 mostra të...

Pesë të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit, njëri nga...

Pesë persona kanë vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe nga...

Nga 1450 maturantë në vitin 2020, Testin e Maturës nuk e kanë kaluar 614...

Të pakënaqur janë shprehur këshilltarët komunalë të Podujevës me rezultatin e nxënësve të kësaj komune gjatë vitit 2020. Gati gjysma e maturantëve në këtë...

Rezultatet tejet të dobëta të nxënësve në Podujevë nxisin debat në Kuvendin Komunal

Të pakënaqur janë shprehur këshilltarët komunalë të Podujevës me rezultatin e nxënësve të kësaj komune gjatë vitit 2020. Gati gjysma e maturantëve në këtë...

Kërcënohet nga ish-vjehrri përmes rrjeteve sociale në Podujevë

Një femër në Podujevë e ka denoncuar në Polici ish-vjehrrin e saj, pasi që i njëjti dyshohet se e kishte kërcënuar përmes rrjeteve sociale,...

Hajnat vjedhin stoli ari në vlerë të 2 mijë eurove dhe 4 pasaporta në...

Një grua nga Podujeva ka raportuar në polici se disa persona të panjohur kishin thyer derën e shtëpisë së saj, dhe kanë arritur të...

Arrestohen pesë persona në Podujevë, u rrahën mes veti

Janë arrestuar pesë persona pasi që të njëjtit janë rrahur në mes vete. Gazeta Sinjali mëson nga burimet se rasti ka ndodhur dje në fshatin...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title