10 modelet e mrekullueshme që po tentojnë të ndryshojnë modën (Foto)

Express ju fton që të shikoni disa modele të pazakonshme por shumë të bukura dhe seksi.

Historitë e tyre të suksesit dëshmojnë pa dyshim se t’u përshtatesh stereotipeve nuk është shumë e rëndësishme.

Çfarë ka rëndësi është ta trajtosh veten mirë,shkruan Express.

Shikoni ato:

Chloe Marshall

Stefania Ferrario

Felicity Hayward

Jada Sezer

Kortnie Coles

Liris Crosse

Shareefa J

Katya Zharkova

Marquita Pring

Anastasia Vinogradova

Artikulli paraprakSenatori Republikan John McCain viziton Kosovën me 17 Shkurt?
Artikulli tjetërMark Zuckerberg reagon ndaj Donald Trumpit: Mos harro, ne jemi komb i emigrantëve