​Xhaka takon dy aktorët e mëdhenj shqiptarë (Foto)

Granit Xhaka është takuar me dy aktorët Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka pustuar një foto, ku shihet shumë i lumtur me dy aktorët shqiptarë Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari.

“Sa mirë që ju shoh vëllezër”, ka shkruar Xhaka në Facebook. /PodujevaPRESS/