Zyrtare: Kosova U-21 fton dy futbollistët e Llapit

Dy lojtarët e Llapit, Mirlind Daku dhe Kushtrim Shabani, janë ftuar nga Kosova U-21, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Lajmi konfirmohet nga faqja zyrtare e Llapit në Facebook.

“Kushtrim Shabani dhe sulmuesi në formë Mirlind Daku janë ftuar nga Përfaqësuesja e Kosovës U21 për ndeshjet kualifikuese me Norvegjinë e Gjermaninë.

Shabani është paraqitur edhe në dy ndeshjet kualifikuese me Irlandën dhe Norvegjinë, kurse për Dakun do jetë ftesa e parë në ndeshjet kualifikuese”, thuhet në njoftim.