Zbulohet e dashura bukuroshe e Taulant Xhakës (Foto)

0

Futbollisti Taulant Xhaka ka arritur mirë që deri tani ta mbajë të fshehur identitetin e të dashurës së tij.

Taulanti po shijon në maksismum ditët e bukura bashkë me të dashurën e tij, e cila quhet Arbnora, shkruan lajmi.net.

Në disa prej imazheve që futbollisti ka publikuar në rrjete sociale, ai kishte vënë vetëm shkronjën ‘N’, kurse së fundi ai e ka etiketuar në një foto të dashurën e tij.

Arbnora edhe pse nuk është e njohur për publikun, nëse kërkon në llogarinë e saj në rrjete sociale, shihet që ajo është një bukuroshe e vërtetë, e cila edhe pse nuk ka postuar foto me të në rrjete sociale në profil ka vënë inicialen “T”, të emrit të të dashurit si dhe një zemër.

Jo shumë kohë më parë, vëllai i tij Graniti ka kurorëzuar dashurinë me Leonita Lekajn. /Lajmi.net/