Zbulohen fanellat e Real Madridit për sezonin e ri (Foto)

Janë zbuluar fanellat e reja si dhe tutat e stërvitjeve të Real Madridit

Footy Headlines ka zbuluar fanellat e Real Madridit për sezonin 2017/2018. Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, këto fanella i ngjajnë atyre të vitit 2000. /PodujevaPress/

 

 

adidas-originals-real-madrid-collection-4_1482746346-5907602

adidas-originals-real-madrid-collection-16_1482746368-5865318

adidas-originals-real-madrid-collection-6_1482746346-7356410

adidas-originals-real-madrid-collection-14_1482746346-9227775

Artikulli paraprakKosovarët, 2.2 miliardë euro kredi
Artikulli tjetërPolicia me plan operativ për festat e fundvitit