Zajmina e qet gjoksin jashtë (Foto)

Këngëtarja Zajmina Vasjari përveç muzikës së saj ajo shpesh herë ishte lajm i medieve rozë për shkak të operacioneve plastike.

Zajmina kishte treguar vetë se ka zmadhuar gjoksin,transmeton Gazeta Express.

E gjoksin e saj ajo nuk e ka problem ta ekspozojë.

Zajmina madje më parë kishte pozuar edhe nudo.

Artikulli paraprakKadri Veseli udhëton drejt SHBA-ve, përfaqëson Kosovën në Lutjet e Mëngjesit
Artikulli tjetërShkencëtarët: Gomari sheh djallin dhe gjeli sheh engjëjt