Xhensila Myrtezaj të lë pa fjalë me fotografinë e fundit (Foto)

Xhensila është një këngëtare mjaft e dashur dhe e pëlqyer nga publiku shqiptar. Dhe jo vetëm e talentuar por edhe shumë e bukur dhe ëmbël.

Ajo sot erdhi me një foto me të cilën lë pa fjalë me bukurinë e saj, fustani që ka veshur dhe ngjyra e tij duket se i shkon shumë mirë, me fytyrën e saj të bukur, shkruan Magazina.al.

Ndryshe Xhensila ka vite që është lidhje me aktorin e njohur Bes Kallaku./Magazina.al/. 

Artikulli paraprak“Ushtria” e helikopterëve, Serbia, Shqipëria, kurse Kosova…(Foto)
Artikulli tjetërDiellza Kolgeci feston ditëlindjen me një ‘ministër’! (Foto)