Vjen klipi i shumëpritur nga Nora dhe Ermali (Video)

Dyshja e njohur kosovare për hitet dhe klipet e sukseshme, Nora Istrefi dhe Ermal Fejzullahu kanë lansuar duetin e tyre të parë të titulluar “Hije”./PodujevaPRESS/

 

https://www.youtube.com/watch?v=d5wPuZasHTo