Vig Poppa po feston përvjetorin e martesës, urimi i tij për gruan (Foto)

Reperi Vig Poppa dhe gruaja e tij po festojnë sot dy vjetorin e martesës. Çifti për këtë ditë të veçantë kanë zgjedhur të darkojnë së bashku, shkruan Indeksonline.

Me këtë rast nuk ka munguar as komenti i reperi karshi gruas së tij.

“Dashnija e jetes teme