Video për të qeshur me lot: zotri Luci apo zotri Peci … shikojeni (Video)

Në rrjetet sociale po qarkullon një video e cila është gjiruar në njërin nga emisionet e KTV, dhe e cila është publikuar në kroniken e OOPS të  Interaktiv në KTV.

Luci dhe Peci janë mbiemra të rrall në Kosovë, por  te ne në zhargonin rrugaor kanë domethënie tjetër.

Mësojeni se a është zotri Luci apo zotri Peci!

http://www.dailymotion.com/video/x5900rq_ooops_news

 

 

Artikulli paraprakNë Itali 30 vdekur nga termeti i fuqishëm
Artikulli tjetërBora e madhe bllokon sërish fshatin Dobratin (Foto)