Vëmendje: Greta Koçi tregon publikisht a është apo jo ‘single’

Greta Koçi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Stili i saj i veshjes, asnjëherë i tepruar dhe zëri karrakteristik që ka e bëjnë një artiste të kompletuar, shkruan lajmi.net

Këtë madje e vlerëson edhe vetë Greta e cila në intervistën e fundit për Prive tregoi se këtë pjesë e ka ruajtur me xhelozi.

Ajo thotë se është munduar shumë që të ketë kujdes në veshje, të mos e teproj por të duket seksi dhe kjo ka bërë ta fitoj respektin e kolegëve, e mediat të kenë edhe më shumë kujdes.

Këngëtarja gjithashtu tregoi se se është në përgaditje të një projekti muzikor që mban titullin ‘Atij’, ku sipas Koçit kjo këngë do i prek zemrat e shumë njerëzve, sidomos femrave.

E ani pse është ëndërra e shumë meshkujve Greta ende vazhdon të jetë beqare./Lajmi.net/