Vdes punëtori i administratës komunale në Podujevë

Sot ka vdekur punëtori i administratës komunale në Podujevë, Ibrahim Hodolli. I ndjeri ishte një kohe edhe shef i gjendjes civile në komunë.

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë Ibrahim Hodollli, punëtor i administratës komunale në Podujevë, thuhet në njoftimin e komunës së Podujevës.

E ngushllime i ka shprehur edhe Kryetari Bulliqi për familjen Hodolli

Me këtë rast, kryetari i Komunës, Shpejtim Bulliqi, duke shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të zyrtarit komunal, ka ngushëlluar familjen Hodolli, miqtë dhe kolegët.

“Me pikëllim mora lajmin për vdekjen e punëtorit të administratës komunale në Podujevë, Ibrahim Hodolli.

Shkuarja e tij e papritur në amshim është një humbje për të gjithë neve.

Ngushëllimet më të sinqerta familjes Hodolli, miqve dhe kolegëve!”, thuhet në telegramin e ngushëllimit të kryetarit Bulliqi.