Unitedi vazhdon me fitore (Video)

Manchester United ka vazhduar me fitore në Premierligë, duke mposhtur në udhëtim West Hamin me rezultat 2:0 shkruan Gazeta Express.

Skuadra e Manchester Unitedit e ka nisur vitin 2017 me fitore, pasi në udhëtim ka mposhtur skuadrën e West Hamit 2:0.

Golat për Unitedin i shënuan Juan Mata dhe Zlatan Ibrahimovic, ndërsa West Ham ishte me një lojtarë më pak nga pjesa e parë, për shkak të përjashtimit të Feghouli.

Pas kësaj fitoreje, Unitedi mbetet në vendin e gjashtë me 39 pikë, 10 më pak se sa lideri Chelsea, që luan të mërkurën ndaj Tottenhamit.


Zlatan Ibrahimović Goal HD 0-2 West Ham United… by FootballLiveGoals


Juan Mata Goal 0-1 West Ham vs Manchester United by enjoylivehdi

Artikulli paraprakHetimet për rastin Dehari drejt mbylljes
Artikulli tjetërI dëshiron secili partner: 15 SMS të cilat do ta ndezin fantazinë e tyre