Tunës i publikohen foto që ajo do t’i zhdukte (Foto)

Lindja e djalit, pos kënaqësisë që i ka dhënë Tunës, ka lënë edhe pasoja të cilët vërehen fare lehtë tek fiziku i këngëtares, dukur sexy-Altuna Sejdiu.

Ajo ka lënë menjanë kujdesin për dukjen dhe ka ndryshuar tejmase gjë që tash e ka kuptuar edhe vet.

Duke e parë se shkëlqimi i saj dikurshëm po ventitet, kënëgtarja nga Shkupi ka vendos ta kthej namin e dikurshëm.

Ka ditë që ajo i është bashkangjitur grupit të alpinistëve “Gërmia 555”, duke vrapuar me ta për të hequr kilogramët e tepërt, shkruan Magazina.al.

Fotot nuk është se do t’u pëlqenin Tunës e sa fansave të saj që janë mësuar ta shohin “zogun e estrades”,  më të mirën prej krejtëve.