Etiketim: Demarkacioni

Në PDK e LDK të bindur se demarkacioni nuk e përcakton...

0
Zyrtarë të PDK-së dhe LDK-së  shprehen të bindur se çështja e demarkacionit nuk do të përcaktojë të ardhmen e koalicionit qeverisës. Sipas Xhavit Halitit nënkryetar...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title