Etiketim: Aksident

Aksident mes tri veturave në Podujevë: Të lënduar disa fëmijë, një...

0
Plot aksidente trafiku ka pasur edhe të hënën dhe një ndër ta ka ndodhur në rrugën “Skënderbeu” në Podujevë, që përfundoi me lëndime të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title