S//Sprint Champions League shpall formacionin e javës dhe renditjen e grupeve (FOTO)

Liga lokale në futboll të vogël  S//Sprint Champions League ka shapallur formacionin e javës dhe rënditjen në grupe, njofton PodujevaPRESS.

Si formacion i javës është shpallur kjo përbërje nga lojtarët e 5 ekipeve, ndërsa më i përfaqësuri në këtë formacion është FC, West Side me 2 lojëtar.

Po ashtu është publikuar rënditja e ekipeve në fazën e  grupeve në të ciliat bëjnë pjesë plotë  16 ekipe, secili grup ka nga 4 ekipe. /PodujevaPRESS/

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU