Sot, prapë kolona të gjata në Merdare deri në 7 orë pritje (Foto)

Bashkatdhetarët të cilët kanë filluar të kthehen nëpër vendet e tyre ku punojnë dhe veprojnë po presin për më shumë se 7 orë për ta lëshuar Kosovën në kufirin me Serbinë.

Mënsgjesi i sotëm  po del të jetë edhe më i vështirë se dje,  përveç  kushteve të motit të ftohtë kolona për në kufirin e Merdares janë disa kilometra.

Bashkatdhetarët të cilët kanë filluar të kthehen nëpër vendet e tyre ku punojnë dhe veprojnë po presin për me shume se 7 orë për ta lëshuar Kosovën në kufirin me Serbinë, në pikëkalimin Merdare.

Është pronari i rastorant “ORA” ai i cili ka bërë një shkrim në faqen e tij në facebook. /PodujevaPRESS/

 

 

Artikulli paraprakMahrez shpallet futbollisti i vitit në Afrikë
Artikulli tjetër“Higuain është i sëmurë, më kërkon foto të të pasmeve” (Foto)