Shyhrete Behluli ka një urim të veçantë në ditëlindjen e burrit

Sot ka festë në shtëpinë e Shyhrete Behlulit.

Bashkëshorti i saj, Luli, feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga këngëtarja për të.

“Luli urime ditëlindjen, paç shëndetin dhe t’paça gjithmonë përkrah meje,”  ka shkruar ajo poshtë fotografisë krah Lulit.

 

Shumë urime. /Prive.al

Artikulli paraprakLDK-së në Podujevë nuk po i kthehet qetësia, vjeshta pritet të jetë e nxehtë për ta
Artikulli tjetërTetë mënyra si të hiqni dorë një herë e përgjithmonë nga duhani