Shtëpia e Bardhë ngatërron emrin e Theresa May me të një ylli pornografik

Shtëpia e Bardhë ka bërë një gafë – duke ngatërruar emrin e kryeministres britanike me të një ylli porno, shkruajnë mediat e huaja.

“Në këtë pasdite, presidenti do të marrë pjesë në një takim bilateral me kryeministren e Mbretërisë së Bashkuar, Theresa May”, është thënë në një njoftim, duke i hequr një “h” në emrin e saj, përcjell Telegrafi.

Aty vazhdohej: “Presidenti merr pjesë në një drekë pune me Tereza May, kryeministre e Mbretërisë së Bashkuar”.

Theresa May – pa “h”, është në fakt një aktore e filmave pornografikë dhe modele. /Telegrafi/

Artikulli paraprakKy është djali simpatik i “Gylserenit” (Foto)
Artikulli tjetërTrump: Kur i mora kodet nukleare e kuptova…