Shkurte Gashi, ngjanë shumë me një pornostare të famshme (Foto)

Këngëtarja kosovare, Shkurte Gashi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj. Frizura dhe grimi i saj që i bëri në një sallon bukurie në Prishtinë e kanë bërë Shkurten të ngjajë me një aktore të famshme të pornografisë.

Në foton e postuar në Instagram, Shkurta duket në shikim të parë si aktorja e famshme, Lisa Ann. Krahasimi nuk qëllim banalizimi, por vërtetë duket i ngjashëm./Indeksonline/

Artikulli paraprakSekretari i mbrojtjes së SHBA-ve: Amerika e përkushtuar për NATO-n
Artikulli tjetërÇelen rekrutimet në ushtrinë shqiptare