Shkurte Fejza dhe Gresa, publikojnë këngën “Nëna ime” (Video)

Këngëtarja Shkurte Fejza dhe vajza e saj Gresa Behluli kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Nëna ime” mban titullin kënga e cila i kushtohet festës së 8 Marsit, ditës së nënës.
Kjo kënga është publikuar e shoqëruar së bashku me videoklip./Indeksonline/