SERBI: Plas gallata për mitologjinë serbe, ja si do të jetë ajo në Vitin 2432 (Foto)

Mesuesi: kështu në vitin e largët 2017, një tren plot me heronjë serb hyri në Kosovë, dhe shqiptarët e përjetuan një humbje te madhe! 

Sigurisht kjo do të jetë pjesë e mitologjisë për “heronjtë” e Serbisë në Vitin 2432 

 

Artikulli paraprakSabri Fejzullahu lanson këngën e re (Video)
Artikulli tjetërAnalizë: Pse po ngutet Serbia ta destabilizojë Kosovën?