Selmanaj i drejtohet Abdixhikut: Turri e vrapi për ta takuar Vjosën është turr për ta rrëzuar edhe më shumë LDK-në

Deputeti i zgjedhur nga LDK, Driton Selmanaj thotë se çdo përpjekje për ta nda Vjosën nga Albini është përpjekje për ta transferuar mashtrueshëm votën tek ky “binom i dëmshëm politik”.Ai thotë se “turri dhe vrapi” për ta takuar Vjosën është turr për ta rrëzuar edhe më shumë LDK-në dhe dinjitetin e 110 mijë votuesve, përcjellë Gazeta Blic.Postimi i tij i plotë:

Çdo përpjekje për ta nda apo diferencu Vjosen nga Albini dhe Vetëvendosja, është përpjekje për ta transferu mashtrueshëm votën tek projekti i këtij binomi të dëmshëm politik.

“ Turri dhe vrapi” për ta takuar Vjosen, nuk është asgjë tjetër pos turr për ta rrëzuar edhe më shumë LDK dhe dinjitetin e 110 mijë votuesve QËNDRESTARË të saj.

#LDK✌️